Pokud se Vám tento mail nezobrazuj správně, použíjte prosím následující odkaz: http://www.macpara.com/newsletter/lockjaw_karabiny.html
Mac Para manifest

“Zavěste se” pomocí Nových a lehkých LockJaw Karabin

(určeno pro ty, co to myslí opravdu vážně)

logo Mac Para
Visí na nich tvůj život
Každý pilot samozřejmě ví, že na dobré karabině závisí bezpečné spojení postroje s kluzákem. Jsou zásadním prvkem tvé paraglidingové výbavy. Mac Para ti nyní nabízí karabiny z materiálu Zicral, Nové Mac Para karabiny, které jsme pojmenovali LockJaw (čti Lokdžo)a jsou extrémně pevné, velmi odolné a především lehké.

Vysoká nosnost, nízká hmotnost, snadno použitelné
Karabiny LockJaw jsou vyrobeny z extra pevné dural slitiny Zicral a jsou proto určeny pro nejnáročnější podmínky. Jejich samouzavírací konstrukce je uzpůsobena pro použití jednou rukou. Náhodnému otevření brání pevný samouzavírací kroužek. Předností je jejich nízká hmotnost. V porovnání se standardními karabinami INOX jsou v páru o více než 100 Gramů lehčí. Dvě LockJaw karabiny váží pouhých 120g.

Mac Para Kvalita
LockJaw karabiny přicházejí v atraktivním zlatém provedení a tvé sedačce dodají více elegance. Barva je časově stálá a dobře chrání jádro karabiny pro dlouhou trvanlivost. Díky profesionálnímu tvarování a lakování vypadají mimořádně noblesně a reflektují tak kvalitu Mac Para výrobků.

Každého to jednou čeká?
Je velmi důležité karabiny často a důkladně kontrolovat. Nejlépe mimo sedačku pod dobrým světlem a někdy i s lupou. Pakliže je čas na výměnu tvých starých karabin a nebo jen chceš létat s tím nejnovějším, pak jsou Mac Para LockJaw karabiny tou správnou volbou.

Všeobecně je doporučeno měnit karabiny každých pět let, nebo ihned při jakémkoliv poškození.

Poznámka na konec: název LockJaw znamená v překladu křeč žvýkacího svalu.

LockJaw
Více informací o produktech Mac Para můžete nalézt zde:
Webové stránky na www.MacPara.cz
Sledujte naše videa na Mac Para Youtube Kanále www.youtube.com/OficialMacPara
Komunikujte s námi pomocí Facebooku www.facebook.com/MACPARA
Fotky ve vysokém rozlišení si můžete stáhnout v sekci Download